61Medya - Hakkımızda

Hakkımızda

Biz firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenir deneyimlerimizi paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz.

Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız.

Değerlerimiz
Geniş kapsamlı hizmet anlayışı sayesinde müşterinin iş akışını hızlandırmada yardımcı olabilecek baskılı ve görsel materyalleri doğru yerde ve doğru zamanda kullanmaya yönelik önerileri ile müşterileri için her zaman iyi bir çözüm ortağı olmaya çalışmıştır.

Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek her zaman güncel kalmayı hedeflemiş olup, çalışmış olduğu firmaların da güncel çözümler ile reklam faaliyetleri oluşturmasında bir yön gösterici olmuştur.

Yeni, genç ve dinamik yapımız, sizlere bir ajansın yapabileceklerinden daha fazlasını sunuyor.

Müşterilerimize
“Gizlilik prensiplerine bağlı kalarak” yaratıcı, maliyet etkinliği olan, etik ve yüksek kalitede çözümler sunarak hizmet vermek her zaman temel ilkemiz olmuştur. Ekibimiz ile birlikte hizmet sürecinin tüm yönlerini kapsayan, müşterilerimizin kurumsal ihtiyaçlarını anlayarak çözümleri zamanında, doğru ve tam olarak sunan özellikli yapımız sayesinde tercih sebebi olmaya devam ediyoruz.

Kurumsal ihtiyaçlarınızı birlikte belirlemek için lütfen bizimle paylaşın.

“Yaptığı işi severek yapmak, katma değerli iş üretmek ve sonucunda da ortak kazanç elde etmek” operasyonel hedeflerimiz sayesinde birçok kamu ve özel proje başarı ile tamamlanmış, yeni iş birliktelikleri ve kalıcı dostluklar çok değerli portföyümüze eklenmiştir.