Tüm Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim
3000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Kurumsal

61 Medya Ajans olarak en iyi ve en hızlı baskı hizmetimizden ödün vermeden daha iyi hizmet ve çözüm önerileri sunmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız güçlü, tasarım ve üretim ekibimizle sizlere daha iyi bir hizmet vereceğimizden kuşkunuz olmasın, Sizde baskı, ve reklam işleriniz için profesyonel bir ajansla çalışmak istiyorsanız hemen 61medya ile iletişime geçin sizin için neler yapabileceğimize bir bakalım.

61 Medya olarak Markanıza olan sadakati artırabilecek, markanıza cazibe katabilecek, tutarlı sonuçlar elde etmenizi yükseltecek, olağanüstü fikirler, çözümler, öneriler ve uygulamalar üretebilecek bir firma olmak. Biz, sadece bize ihtiyacı olanlarla çalışırız. Ve Sadece talep üzerine çalışır ve hizmeti sunarız, Her şeyin bir sırası olduğunu biliriz. Bütün çalışmaları baştan sona düşünür ve bir takvime yayarız. Sadece Markanızın seyrine katkıda bulunurken zamanı doğru kullanırız. Marka yaratmak akıl işidir.

Sizde 61 Medya Ajans Ailesine Katılarak Markanızın fikir temellerini oluşturabilirsiniz. Estetik duyguları olmalıdır. Kişiliği olmalıdır. Mesajlar barındırmalıdır bünyesinde. Markanın bir duruşu olmalıdır, bir felsefesi. Marka, bir bütündür. Tüm bunları ve daha bir çok unsuru ve değeri içeren bir bütündür. Marka sözdür. Marka senettir. Markalaşmak akıl işidir. Para ile değil, akıl ile yürür bu süreç. Markalaşmak için yapılan harcamalar sadece amaç için sarf edilen birer araçtır.

Rekabet gücünü sağlayabilecek stratejiler geliştirebilmek, reklamcılıkta Dünya medyasını yakından takip ederek, müşteri menfaatli ürünler sunmak, portföyümüzde bulunan müşterilerimizin reklamcılıkla pazar paylarını geliştirebilmektir